Dostawa gratis od 500 zl brutto
Wycieraczki z własnym nadrukiem

Dlaczego warto zainwestować w wycieraczki z własnym nadrukiem?

W dzisiejszych czasach, coraz większe znaczenia ma budowanie pozytywnych relacji z klientami i partnerami biznesowymi, które przekładają się na stałą współpracę. Ze względu na coraz większą konkurencję niezwykle istotne jest zadbanie o nawet najmniejszy szczegół. Wyróżnienie się jest kluczowe, jeżeli zależy nam na przyciągnięciu uwagi klientów i nawiązaniu z nimi długotrwałej relacji biznesowej. Jedną z możliwości jest wykorzystanie aspektów wizualnych, które utrwalają się w pamięci, tworząc pozytywne skojarzenia. Świetnie sprawdzą się wycieraczki z własnym nadrukiem.

Spis treści

Nadruki na wycieraczkach jako niebanalny sposób na budowanie wizerunku firmy

Dlaczego warto zdecydować się na wycieraczkę z dedykowanym nadrukiem? Głównymi powodami są oryginalność jak i prostota wdrożenia. Unikalny wygląd wycieraczki znajdującej się w strefie wejściowej już na pierwszym kroku zostanie zauważony przez osobę wchodzącą do pomieszczenia. W przeciwieństwie do standardowych mat czyszczących, które są produkowane w sposób masowy, w standardowej kolorystyce wycieraczki z nadrukiem rzucają się w oczy. Klient otrzymuje jasny przekaz o profesjonalnym podejściu restauracji, biura lub hotelu do dbania o swój wizerunek w każdym szczególe. Przykładowo wycieraczka hotelowa z nadrukowanym logotypem dodatkowo podnosi prestiż pomieszczenia.

Wycieraczki z dedykowaną grafiką są niezwykle łatwym i szybkim we wdrożeniu rozwiązaniem. Nie wymagają żadnych przygotowań. Wystarczy położyć matę w docelowym miejscu – zazwyczaj w strefie wejściowej – i cieszyć się w pełni funkcjonalnym gadżetem o spójnym wyglądzie z aranżacją wnętrza.

Wycieraczki reklamowe – skuteczna prezentacja produktu lub usługi

Grafika przedstawiona na powierzchni maty nie musi prezentować wyłącznie logotypu marki lub firmy. Dzięki bogatej palecie dostępnych kolorów i różnych wymiarów mat, doskonale sprawdza się jako wycieraczki reklamowe. Możliwość  zaprezentowania produktu lub usługi z dowolnym hasłem reklamowym pozwala w oryginalny sposób zwróci na uwagę. Projekt wycieraczki może być praktycznie dowolny, ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Wycieraczka z własnym logo jako w pełni funkcjonalne maty czyszczące

Należy zaznaczyć, że wycieraczka z własnym logo to nie tylko element budowania wizerunku firmy, czy element marketingowy. Jest to również praktyczna mata czyszcząca. Pozwala zatrzymać brud i wilgoć wnoszoną z zewnątrz na podeszwach obuwia, utrzymując czystość i higienę w budynku. To z kolei ma znaczenie w szczególności w przypadku firm, które dbają o swoją reputację i na celu mają zapewnić swoim klientom i partnerom biznesowym warunki na najwyższym poziomie. Jednocześnie przyczynia się to do ograniczenia kosztów przeznaczanych na sprzątanie i zakup środków czyszczących. Tym samym zaopatrując się w taką wycieraczkę w pełni zadbamy o aspekty wizualne w każdym calu.

Dodatkowo wycieraczki ze względu na swoje zastosowanie wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Razem z dbałością o bezpieczeństwo, które stawiane jest na pierwszym miejscu, sprawiają, że podkłady mogą być wykorzystywane (w zależności od modelu) praktycznie w każdym środowisku. Doskonale sprawdzą się zarówno w profesjonalnym jak i domowym zastosowaniu, przy dużej, średniej jak i niskiej intensywności ruchu. Produkt dzięki swoim właściwościom będzie służył przez długi czas.

Wycieraczka z własnym logo

Wybór odpowiedniego rozwiązania

Tak samo jak przy zakupu standardowej wycieraczki, również w tym wypadku należy zastanowić się przede wszystkim jakie zastosowanie będzie miał produkt. W przypadku chęci uzyskania funkcji wyłącznie marketingowych wystarczy wybór tańszego rozwiązania (wycieraczka Jet-Print Light), które posiada mniejszy poziom zagęszczenia włosia i nie jest nastawiony na tak intensywne wyłapywanie drobin brudu i wody przenoszonych na butach. Jednak nadal maty te mogą być stosowane w strefach wejściowych charakteryzujących się niskim poziomem ruchu pieszych Jednocześnie zapewniając doskonałe aspekty wizualne po przeniesieniu projektu na matę.

Dla stref wejściowych typowo profesjonalnych takich jak np. przejścia w restauracjach, hotelach, urzędach oraz innych często uczęszczanych miejscach rekomendowany jest wybór mat poziom wyższych. Wycieraczki o dłuższym i gęstszym włosiu zapewniają lepszą barierę zatrzymująca błoto, piasek i wilgoć. Wykorzystywane są przy średniej lub dużej liczbie przechodzących osób (wycieraczka Jet-Print lub Jet-Print Plus). 

Natomiast w przypadku konieczności zastosowania wycieraczki przed budynkiem, a więc w strefie zewnętrznej również istotne jest jej przystosowanie do warunków atmosferycznych takich jak deszcz, śnieg i promienie słoneczne. Powierzchnia wycieraczki musi być wykonana z dedykowanego włosia, które zapewni jej odporność na niszczenie jak i zachowanie nadruku w niezmienionej kolorystyce. Idealny rozwiązaniem będzie wycieraczka Logo Outdoor.

Podsumowując, jednorazowa inwestycja w wycieraczki z indywidualną grafiką to doskonały sposób na identyfikację wizualną firmy jak i zadbanie o czystość i higienę w pomieszczeniach. Proste i szybkie rozwiązanie, które niesie ze sobą same korzyści.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart