Sklep ErgoSpot.pl wykorzystuje pliki cookie. Informacje o używanych plikach można znaleźć w polityce prywatności.
Dostawa gratis od 500 zl brutto

Maty do pracy stojącej przy biurku

Maty do pracy stojącej znajdują coraz częściej uznanie wśród pracowników biurowych, którzy korzystają z tzw. biurek stojących. Rozwiązanie to pozwala im w szybki sposób zmienić szkodliwą pozycję siedzącą na stojącą. Podczas stania pracownik może się szybciej męczyć oraz odczuwać dolegliwości związane z bólem stóp, nóg oraz pleców. Dedykowane maty do stania przy biurku pozwolą im przeciwdziałać, poprawiając komfort stanowiska pracy. Zadowolenie pracownika zawsze przekłada się na jego efektywność.

Korzyści z wykorzystania biurowych mat do pracy stojącej

Zadaniem podkładu redukującego zmęczenie jest stymulacja mięśni, które wykonują niezauważalne skurcze. Pozwala to na rozluźnienie napiętych nóg oraz poprawę ich ukrwienia. Maty pozwolą zredukować w ten sposób odczuwalne zmęczenie oraz przeciwdziałać problemom zdrowotnym (np. żylaki, ból pleców, stóp). Kolejną istotną zaletą mat jest izolacja pracownika od zimnego podłoża.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, który w szerszym stopniu przedstawia dlaczego warto stosować maty antyzmęczeniowe.

Zastosowanie mat w pracy biurowej

Produkty ergonomiczne takie jak maty do pracy stojącej wykorzystywane są wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z postawą stojącą. Idealnie sprawdzają się w biurach przy wykorzystaniu stelaży z regulacją wysokości, na stanowiskach informacyjnych, w recepcjach hotelowych, aptekach oraz w domu.

Maty biurowe różnią się od podstawowych mat przeciwzmęczeniowych nutą elegancji. W ofercie znajdują się modele dywanowe i gładkie, a w przypadku tych pierwszych – istnieje możliwość zamówienia wybranej maty w konkretnym kolorze.
Dopasowanie wielkością, charakterem i kolorem wybranego podkładu pozwala na uatrakcyjnienie każdego pomieszczenia. Maty do pracy stojącej są świetnym dodatkiem reprezentacyjnym do powierzchni biurowej, który dodaje akcentu powagi i nowoczesności. Dzięki nim pomieszczenia wydają się schludniejsze i bardziej zadbane.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • Mata antyzmęczeniowa Orthomat PremiumMata przeciwzmęczeniowa Orthomat Premium
 • Mata antyzmęczeniowa Kleen-Komfort Soft do stania przy biurku (kolor szary)Mata antyzmęczeniowa do biurka Kleen-Komfort Soft (kolor szary)

  Mata antyzmęczeniowa do biura Kleen-Komfort Soft (kolor szary)

  Cena netto od 227,63 
  od 279,99  brutto
 • Mata przeciwzmęczeniowa Orthomat Office do stania przy biurkuMata antyzmęczeniowa do stania przy biurku Orthomat Office
 • Mata antyzmęczeniowa Marble MatMata antyzmęczeniowa do pracy na stojąco Marble Mat

  Mata antyzmęczeniowa Marble Mat do pracy wielozmianowej (wzór marmuru)

  Cena netto od 455,28 
  od 559,99  brutto

Maty antyzmęczeniowe do biura

Wytrzymałość oraz bezpieczeństwo

Maty biurowe przeciwzmęczeniowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co przyczynia się do ich odporność na codzienne użytkowanie. W zależności od wybranego modelu podkłady mogą mieć powierzchnię dywanową w dowolnym kolorze lub gładką. Wszystkie maty przystosowane są do pracy z każdym rodzajem obuwia, dzięki czemu sprawdzą się również przy obcasach.

Maty do stania przy biurku typu Office zostały wyposażone w specjalną warstwę spodnią, która pozwala utrzymać podkład w jednym miejscu. Pozwala to ograniczyć ryzyko przypadkowego poślizgu. Dodatkowo wszystkie krawędzie mat posiadają fazowanie, które zapobiega potknięciom.

Shopping Cart