Dostawa gratis od 500 zl brutto

Najazdy kablowe

Dedykowane maskownice podłogowe są trwałymi i stabilnymi osłonami na przewody, które w swoim wyglądzie zbliżone są do progów zwalniających. Posiadają specjalny kanał lub pokrywę, w których umieszczane są przewody do zabezpieczenia. Cieszą się rosnącą popularnością – są sprawdzoną i skuteczną metodą na ochronę kabli na podłodze. Przewody, które znaleźć możemy w biurze czy na budowie, plączą się pod nogami, utrudniają ruch, mogą stanowić nawet niebezpieczeństwo dla ludzi czy samych podłączonych maszyn. Warto rozważyć ich zakup dla miejsc charakteryzujących się wzmożonym ruchem, w których chcemy zabezpieczyć również sprzęt.

Doskonała wytrzymałość

Progi kablowe charakteryzują się wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne i skutecznie chronią przewody przed przetarciem, przerwaniem, złamaniem czy potknięciem się przez ludzi. Są wykonane ze sztucznego tworzywa, które śmiało można stosować wewnątrz oraz dla wybranych modeli na zewnątrz budynków. Niektóre modele, dzięki wykorzystaniu gumy nitrylowej, mogą fantastycznie sprawdzić się w środowisku związanym z olejami i chemikaliami.


Cena brutto

  
  

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

  • Podłogowa osłona na kable CablePro GP1 (1 kanał 14×8 mm, czarna)

    Cena netto od 276,41 
    od 339,99  brutto
  • Podłogowa osłona na kable CablePro GP2 (1 kanał 30×10 mm, czarna)

    Cena netto od 300,80 
    od 369,99  brutto

Progi kablowe

Dopasowanie do indywidualnych wymagań

Oferowane najazdy kablowe charakteryzują się określonymi wymiarami oraz wielkością otworu lub kanału przez który zostaje przepuszczony przewód. W celu dopasowania do indywidualnych potrzeb, osłony występujące w formie długich listew można dociąć do wymaganej długości przez użycie ostrego noża lub piłki do metalu.

Osłony podłogowe na kable występują najczęściej w kolorze czarnym z pasami lub innymi elementami w kolorze żółtym. Dodatkowe oznakowanie maskownic pozwala na ich lepszą widoczności, zwiększając tym samym bezpieczeństwo w środowisku pracy.

Zastosowanie osłon na przewody

Najazdy kablowe znajdują swoje zastosowanie w wielu środowiskach. Świetnie sprawdzają się w biurze, na placach remontowych i podczas organizacji różnych eventów (np. koncerty, wystawy). Wykorzystywane  są wszędzie tam, gdzie występuje wzmożony ruch (w tym kołowy). Stanowią estetyczną ochronę, dzięki której kable nie plączą się bezwiednie po całej podłodze. Dodatkowo, są bardzo łatwe w montażu – wystarczy włożyć przewody w dedykowane kanały i następnie położyć osłonę w wybranym miejscu.

Shopping Cart

Uwaga!


Z powodu awarii infolinii prosimy o kontakt za pośrednictwem wiadomości e-mail na poniższy adres.

kontakt@ergospot.pl

This will close in 20 seconds