Dostawa gratis od 500 zl brutto

Wycieraczki gumowe

Wycieraczki gumowe charakteryzuje duża uniwersalność. Można stosować je zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu gumy mata posiada wysoką wytrzymałość na użytkowanie, jest odporna na zmianę temperatury, na kontakt z deszczem jak i śniegiem. Najczęściej maty znajdują zastosowanie w pierwszej strefie wejściowej odpowiedzialnej za początkowe zebranie najcięższych zabrudzeń i odprowadzenie wody. Wycieraczka pozwala zadbać o czysty i estetyczny wygląd wewnątrz budynków jednocześnie obniżając koszty sprzątania.


Cena brutto

  
  

Środowisko

Chłonność wody

Kolor

Materiał

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

  • Antypoślizgowa wycieraczka zewnętrzna Rampmat (kolor czarny)

    Cena netto od 243,89 
    od 299,99  brutto

Wycieraczki antypoślizgowe i ich konstrukcja

Wycieraczki wykonane z gumy posiadają dedykowaną fakturowaną powierzchnię, która dzięki specjalnym wypustkom i rowkom zwiększa przyczepność obuwia. Tym samym minimalizowane jest ryzyko przypadkowego poślizgnięcia się. Dzięki specjalnej fakturze wycieraczki antypoślizgowe dedykowane są dla stref narażonych szczególnie na utratę równowagi.

Ażurowe wycieraczki posiadają otwory drenażowe, które pozwalają jeszcze dokładniej wyłapać większość zanieczyszczeń zbierających się na podeszwach. Dodatkowo skutecznie odprowadzają wodę pod spód maty.

Dodatkowo wybrane wycieraczki wykonane są z gumy nitrylowej, która wykazuje odporność na rozlane substancje takie jak oleje i chemikalia. Idealnie sprawdzają się szczególnie w przedsiębiorstwach i fabrykach w których na obuwiu mogą być przenoszone zabrudzenia pochodzące z zaolejonych stanowisk pracy.

Gumowe wycieraczki ograniczające ryzyko potknięcia

Ze względu na częste przemieszczanie się przez strefy wejściowe zarówno firm, budynków użyteczności publicznej jak i prywatnych domów gumowe wycieraczki powinny być wyposażone w fazowane krawędzie. Boki maty o delikatnym spadku z każdej strony podkładu minimalizują ryzyko potknięcia się o wystającą krawędź. Rozwiązanie to niewątpliwie przyczynia się do wzrostu bezpieczeństwa szczególnie stref narażonych na wzmożony ruch pieszych.

Łatwe do utrzymania w czystości

Dużą zaletą wycieraczek wykonanych z gumy jest utrzymanie ich w czystości. Warunki atmosferyczne bardzo często działają na nie w sposób czyszczący. W celu konserwacji mat można wykorzystać zarówno myjkę parową jak i zwykłą szczotkę lub odkurzacz. Każda wycieraczka posiada informację w jaki sposób można zadbać o jej estetyczny wygląd.

Shopping Cart