Dostawa gratis od 500 zl brutto

Wycieraczki przemysłowe

W sytuacji gdy środowisko pracy obejmuje zarówno część wewnętrzną jak i zewnętrzną budynków istnieje duże ryzyko wprowadzenia brudu jak i wilgoci do środka zakładu lub magazynu, szczególnie w przypadku pojawienia się opadów atmosferycznych. Coraz częściej ze względu na konieczność wzrostu bezpieczeństwa pracy wykorzystywane są wycieraczki przemysłowe. Instaluje się je w strefach wjazdowych/wejściowych, w których odbywa się przede wszystkim ruch kołowy.

Dedykowane maty, po których przejeżdżają wózki paletowe, platformowe jak i wózki widłowe w skuteczny sposób zdrapują zanieczyszczenia oraz wchłaniają resztki wilgoci, które pozostały na kołach. Dzięki swojej funkcji pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo pracy poprzez zminimalizowanie ryzyka przypadkowego poślizgu spowodowanego utratą równowagi na wprowadzonej wodzie lub błocie. Dodatkowo niwelują możliwość utraty kontroli nad wózkiem w obszarach roboczych narażonych na zwiększoną wilgotność.

Wycieraczki przemysłowe posiadają również pozytywny wpływ ekonomiczny. W sytuacji, gdy większość zanieczyszczeń została wyłapana już w strefie wjazdowej nie ma konieczności przeprowadzanie częstych zabiegów czyszczących. Dzięki czemu obniżeniu ulegają koszty sprzątania.

Ze względu na charakterystykę pracy jak i przejazd przez maty wózków o dużej wadze wycieraczki przemysłowe wykonywane są z wytrzymałego materiału, który zapewnia podwyższoną odporność na użytkowanie.


Cena brutto

  
  

Środowisko

Chłonność wody

Kolor

Materiał

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

  • Kleen-Tex – Wycieraczka przemysłowa Forklift Mat

    Cena netto od 284,54 
    od 349,99  brutto
Shopping Cart