Dostawa gratis od 500 zl brutto

Wycieraczki wewnętrzne

Dla ostatniej strefy, zaraz za wejściem dedykowane są wycieraczki wewnętrzne. To właśnie one są najczęściej wybieranym rozwiązaniem w sytuacji gdy klienci decydują się na zastosowanie wyłącznie jednej maty wejściowej. Jednocześnie stanowią idealne dopełnienie trzystopniowego obszaru wejścia do budynku dbając o zatrzymanie ostatnich pozostałości kurzu, piasku, czy pyłu. Doskonale czyszczą podeszwy butów, nie dopuszczając do przedostania się zanieczyszczeń w głąb budynku.

Wycieraczki do butów stosowane są głównie w strefie mieszczącej się przed wyjściem na zewnątrz. Jednak ze względu na swoją uniwersalność znajdują zastosowanie również przed lub w windach, obok recepcji, a nawet w łazienkach.


Cena brutto

  
  

Środowisko

Chłonność wody

Kolor

Materiał

Wyświetlanie 1–20 z 23 wyników

 • Wycieraczka wewnętrzna EcoAbsorb (nylon, ciemnoszara)

  Cena netto od 138,20 
  od 169,99  brutto
 • Ognioodporna wycieraczka wewnętrzna Cosmo (kolor szaro-beżowy)

  Cena netto od 178,85 
  od 219,99  brutto
 • Ognioodporna wycieraczka wewnętrzna Cosmo (kolor szaro-brązowy)

  Cena netto od 178,85 
  od 219,99  brutto
 • Ognioodporna wycieraczka wewnętrzna Cosmo (kolor szaro-czarny)

  Cena netto od 178,85 
  od 219,99  brutto
 • Ognioodporna wycieraczka wewnętrzna Cosmo (kolor szaro-niebieski)

  Cena netto od 178,85 
  od 219,99  brutto
 • Wycieraczka wejściowa Vyna-Plush (kolor czarno-brązowy)

  Cena netto od 105,68 
  od 129,99  brutto

Wycieraczki pod drzwi i ich odpowiedni wybór

Ze względu na fakt, iż wycieraczki znajdują się wewnątrz pomieszczeń powinny kolorystycznie współgrać z wystrojem i aranżacją holu, recepcji lub innego pomieszczenia, które pełni funkcję reprezentującą np. daną firmę. Dlatego też nasze maty wewnętrzne dostępne są w bogatej palecie barw, która pozwoli dobrać odpowiedni odcień.

Istnieje możliwość wyboru bardzo popularnego połączenia czerni z odcieniem np. brązu lub szarości, które w doskonały sposób pozwalają zamaskować zabrudzenia powstałe podczas użytkowania mat. W ofercie dostępne są również odcienie mniej standardowe jak choćby czerwień lub granat.

Jeżeli chodzi o wybór wielkości maty to w przypadku zastosowań prywatnych największą popularnością cieszą się wycieraczki wewnętrzne o wymiarze 60×85 cm. W zupełności sprostają wymaganiom stawianym przez rodzinę. Rozmiary takie jak np. 85×120 cm, 85×150 cm lub 115×100 cm wybierane są na potrzeby wejść do siedziby firmy, restauracji lub przez wspólnot mieszkaniowe. Natomiast największe dostępne wycieraczki pod drzwi o szerokości 150 lub 200 cm stosowane są w strefach wejściowych muzeów, urzędów, salonów wystawienniczych, czyli we wszystkich miejscach charakteryzujących się wzmożonym ruchem pieszym.

Absorpcji wody i brudu przez wycieraczki do butów

Zdolność wyłapywania zanieczyszczeń i wchłaniania wilgoci przez wycieraczki do butów pozwala określić jaki model maty będzie odpowiedni dla określonego środowiska. W przypadku, gdy po wycieraczce rzadko przechodzą ludzie lub ryzyko wniesienia wody jest niewielkie możemy zastosować produkt o krótszym włosiu, który cechuje się niską lub umiarkowaną chłonnością. W sytuacji, gdy chcemy być pewni, że wybrana mata wewnętrzna pozwoli na zdrapanie znaczącej ilości brudu jak i pochłonięcie większej ilości wniesionej wody powinniśmy zdecydować się na wycieraczkę posiadającą włosie o długości ok. 10 mm. Przykładem takich wycieraczkej jest model Iron-Horse. Posiada on poziom absorbcji na poziomie dobrym, który jest najczęściej wybierany do zastosowań zarówno prywatnych jak i profesjonalnych.

Shopping Cart