Dostawa gratis od 500 zl brutto

Biurka rosnące z dzieckiem

Biurka które rosną z dzieckiem

Edukacja dla najmłodszych może być nie lada wyzwaniem. Z pomocą przychodzą biurka dedykowane specjalnie dla dzieci, proponując tym samym zapewnienie optymalnej i komfortowej przestrzeni do pracy dziecka. Rewelacyjnie sprawdzają się w organizacji miejsca do nauki, zabawy i innych przyjemności!

Różne rozmiary, kolory, dodatkowe funkcje i akcesoria sprawiają, że każdy rodzic z pewnością znajdzie idealne biurko dla swojego dziecka.
Istnieje możliwość zakupu osobno biurka lub krzesła albo zestawu.

Biurka rosnące razem z dziećmi

Regulacja wysokości stelaża jest niezwykle praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem oraz prozdrowotnym – możliwość dostosowania wysokości blatu w celu utrzymania prawidłowej pozycji dziecka. W zależności od wybranego modelu regulacji można dokonać za pomocą prostego kontrolera (przycisk góra-dół), korbki lub ręcznego podnoszenia stołu.

W ofercie znajdują się również produkty z możliwością dostosowania nachylenia blatu w celu optymalizacji pracy dziecka, z mechanizmem zapobiegającym przytrzaśnięciu dłoni oraz regulacji krzesła (wysokości i głębokości siedzenia).

Korzyści wynikające z dobrania dopasowanego mebelka

Dziecięce biurka wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Wytrzymałość konstrukcji i zaokrąglenie narożników blatów zapewnia bezpieczną i stabilną pracę.

Regulacja wysokości i szeroka oferta kolorów ułatwia dobór do indywidualnych preferencji dziecka, zarówno chłopca jak i dziewczynki.
Wybrane oferty wyposażone są dodatkowo w przeciwodblaskową powierzchnię blatu oraz krzesła z otworami wentylacyjnymi poprawiającymi cyrkulację powietrza.

Perfekcyjna organizacja pracy

Dzięki dodatkowym funkcjom i akcesoriom w oferowanych biurkach każdy rodzic może sprawić, że przestrzeń dziecka będzie zawsze przyjazna i uporządkowana. W wybranych modelach można znaleźć m.in. haczyk na plecak, podstawkę na książę, szufladę z przegródkami.

Co więcej, biurka z automatyczną regulacją wysokości posiadają system antykolizyjny. Zapewnia on dodatkowe bezpieczeństwo – w przypadku napotkania przeszkody blat automatycznie cofa się, dzięki czemu zapobiega się zniszczeniu blatu lub innego obiektu.


Cena brutto

  
  

Wymiary blatu

Kolor biurka

Sposób regulacji wysokości

Krzesełko w zestawie

Wyświetlanie 1–20 z 35 wyników

 • FunDesk Lampka LED do biurka dla dzieci L1

  Cena netto
  109,75 
  134,99  brutto
 • FunDesk Podstawka na książkę do czytania SS5

  Cena netto
  36,58 
  44,99  brutto
Shopping Cart

Uwaga!


Z powodu awarii infolinii prosimy o kontakt za pośrednictwem wiadomości e-mail na poniższy adres.

kontakt@ergospot.pl

This will close in 20 seconds