Dostawa gratis od 500 zl brutto

Biurka z regulacją wysokości

Biurka elektryczne

Biurka z możliwością zmiany wysokości blatu są jednym z ważniejszych ergonomicznych elementów miejsca pracy, świetnym rozwiązaniem hybrydowym. Zapewniają komfort i dzięki nim pracę siedzącą można błyskawicznie zamienić w pracę stojącą.

Regulowane biurka są podstawą, którą możemy rozbudować o dodatkową wbudowaną szafkę czy wiele przydatnych akcesoriów np. organizery na kable oraz dedykowane mediaporty. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dostępne w różnej gamie kolorystycznej. Wybrane modele posiadają proszkowaną powłokę, która fantastycznie sprawdza się przeciwko wszelkim zarysowaniom czy plamom.

Ciekawym i niezwykle funkcyjnym przykładem są biurka dla dzieci dostępne w naszej ofercie. Poprzez dostosowanie właściwego poziomu blatu i siedziska wraz z innymi licznymi udogodnieniami – możemy zapewnić wspaniałe środowisko do pracy i zabawy dla dziecka.

Korzyści wykorzystania regulowanych biurek

Biurka z możliwością regulacji wysokości stanowią nowy sposób na walkę o zdrowie przy pracy w pozycji siedzącej. Prozdrowotna zmiana pracy siedzącej w stojącą przekłada się na komfort pracy, a to natomiast – na jej efektywność.

Regulowane biurka są podstawą, którą można dostosować do indywidualnych potrzeb – od wzoru blatu, przez kolor stelaża po regulację wysokości. Każde z biurek w ofercie posiada specjalne funkcje, które dodatkowo uzgadniają pracę biurową. Najważniejsze to system cichej pracy, antykolizyjny i pamięć pozycji.

Zastosowanie elektrycznych biurek

Automatyczne biurka są nowoczesną alternatywą dla ich klasycznego przodka. Sprawdzają się w każdej przestrzeni – nie tylko do pracy biurowej, ale również dla zapalonego gracza czy studenta z ogromem nauki. Liczy się komfort i funkcjonalność. To jeden z najnowszych trendów w wystroju wnętrz, który warto uwzględnić w swojej przestrzeni.


Cena brutto

  
  

Kolor blatu

Kolor stelaża

Wymiary blatu

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Shopping Cart

Uwaga!


Z powodu awarii infolinii prosimy o kontakt za pośrednictwem wiadomości e-mail na poniższy adres.

kontakt@ergospot.pl

This will close in 20 seconds