Dostawa gratis od 500 zl brutto

Organizery na kable

Organizery kabli pod biurko

Organizery okablowania zawieszane pod biurkiem są świetnym rozwiązaniem przy korzystaniu z wielu sprzętów. Dzięki nim można w bardzo prosty sposób uniknąć splątanych przewodów. Ich upięcie pozwala na zachowanie porządku i czystości. Występują w różnym stylu, co sprawia, że każdy dobierze odpowiedni organizer do własnej przestrzeni. Maskownice dostępne są w klasycznej kolorystce: biel, czerń, szarość.

Jak wybrać właściwy uchwyt do kabli?

Podstawą rozstrzygnięcia, który organizer jest dla nas najlepszy, jest określenie, w jaki sposób zostanie wykorzystany. Warto sprawdzić, czy nasze okablowanie posiada wyłącznie przewody, w tej sytuacji idealnie sprawdzi się maskownica w postaci kręgosłupa. W przypadku konieczności zagospodarowania miejsca również dla zasilaczy należy wybrać uchwyt w postaci podwieszanej półki. Przed zakupem należy także zapoznać się ze sposobem mocowania i wybrać najdogodniejszy dla nas.

Czystość, bezpieczeństwo i czas

Zdezorganizowane i nieuporządkowane miejsce pracy jest znakiem ostrzegawczym przed niebezpieczeństwem – zwiększa się ryzyko potknięcia czy spowodowania przygniecenia lub zerwania kabli. Warto zadbać o to w kontekście działania zgodnego z Kodeksem pracy. Miejsce, oprócz bezpieczeństwa, z użyciem organizerów sprawia wrażenie bardziej przestrzennego, sterylnego i czystego, a dodatkowo – taka organizacja kabli pozwala na sprawniejszą i szybszą wymianę czy konserwację sprzętu. Warto pamiętać również o tym, że odpowiednie zarządzanie ułatwia nie tylko utrzymanie porządku, ale również wpływa korzystnie na żywotność i wydajność sprzętu.

Korzyści z wykorzystania organizerów kabli

Główną zaletą maskownic oraz wieszaków biurowych jest zabezpieczenie okablowania połączone z utrzymaniem porządku i zachowaniem minimalistycznej estetyki. Uchwyty przewodów są doskonałą propozycją przy dziecku czy zwierzęciu, ponieważ ich zamontowanie ogranicza ryzyko zerwania kabla. Ponadto, są bardzo łatwe w montażu.


Cena brutto

  
  

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Shopping Cart