Dostawa gratis od 500 zl brutto

Maty Notrax

Maty Notrax

Notrax jest znaną i specjalistyczną firmą, która zajmuje się produkcją mat przemysłowych o szerokiej gamie możliwości i właściwości. Firma działa od wielu lat i doskonale rozumie potrzeby pracowników w najróżniejszych sektorach gospodarki. Projektuje i produkuje wykładziny z myślą o indywidualnych potrzebach, aby zoptymalizować ludzką pracę.

Firma jest uznawana za jednego z pionierów w produkcji mat antyzmęczeniowych. Od wielu lat istnieje nieprzerwanie na rynku i proponuje coraz lepsze i wydajniejsze rozwiązania.

Obecnie produkty Notrax są sprzedawane na całym świecie do wszystkich gałęzi przemysłu.

Perfekcja wykonania mat

Notrax to optymalizacja i dobry wyrób. Maty charakteryzują się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale również świetnymi parametrami technicznymi. Firma zapewnia trwałość, najwyższej jakości materiały oraz dbałość o detale. W ofercie znajduje się wiele typów mat przeciwzmęczeniowych Notrax, które dostosowane są do nawet najbardziej specyficznych warunków pracy. Większość z nich jest innowacyjnym produktem, łączącym w sobie ergonomię i odporność na użytkowanie.

Dbałość o świat

Producent mat przemysłowych idzie z duchem czasu i rozumie potrzeby otaczającego świata. Aktualnie celem jest rozwój w przyjaźni z równowagą ekonomiczną i środowiskiem. Dlatego w zakładach w USA i Europie stara się zmniejszać skutki środowiskowe procesów produkcyjnych. Zmniejsza ilość odpadów, stosuje coraz więcej materiałów z recyklingu. Dzięki temu Notrax wraz ze swoimi klientami tworzy wspólnotę, która wspólnymi siłami działa na rzecz redukowania śladu węglowego.

Wyświetlanie 1–20 z 23 wyników

 • Notrax – Mata przeciwzmęczeniowa do pracy na stojąco 479 Cushion TraxPromocja! Wybierz opcje
 • Notrax - Mata przemysłowa Safety Stance Solid 649 (nitryl 100%, czarno-pomarańczowa)Promocja! Wybierz opcje
 • Notrax - przeciwzmęczeniowa mata Safety Stance 549Promocja! Wybierz opcje
 • Notrax – Mata antyzmęczeniowa do pracy stojącej 479 Cushion Trax (wzór blachy ryflowanej, czarna)Promocja! Wybierz opcje
 • Notrax – Ergonomiczna mata Skystep 455 (czarna)

  Cena netto od 203,24 
  od 249,99  brutto
 • Gumowa mata antyzmęczeniowa do pracy stojącej Sanitop 562Promocja! Wybierz opcje
 • Notrax – Mata antystatyczna Skystep ESD 457 (czarna)

  Cena netto od 284,54 
  od 349,99  brutto
 • Notrax – Mata antyzmęczeniowa Skystep Red 458 (czerwona, nitryl 75%)

  Cena netto od 406,50 
  od 499,99  brutto
 • Notrax – Mata spawalnicza 480 Pebble Trax (kolor czarny)

  Cena netto od 365,85 
  od 449,99  brutto
Shopping Cart