Dostawa gratis od 500 zl brutto

Wynajem mat antyzmęczeniowych

Oferta wynajmu mat antyzmęczeniowych na celu ma umożliwienie przetestowania wybranego rozwiązania przed dokonaniem finalnego zakupu. Wynajem mat przemysłowych pozwala w pełni zapoznać się z wybranym produktem oraz sprawdzić go w środowisku pracy przez wybrany okres. Zalecamy testować matę ok. 2-3 tygodni w celu zaobserwowania różnicy przy wykonywaniu obowiązków w pozycji stojącej.

Po okresie wynajmu w przypadku pozytywnej oceny produktu istnieje możliwość otrzymania indywidualnej oferty na wykup testowanej maty lub zakup docelowej liczby sztuk o określonych wymiarach. W przypadku oceny negatywnej mata zostaje zwrócona.

Wynajem podkładów redukujących zmęczenie pozwoli na upewnienie się w skuteczności produktu oraz eliminację ryzyka przy dokonywaniu docelowego zamówienia.

Wynajmu maty można dokonać w kilku prostych krokach poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie. Przejrzysta instrukcja krok po kroku przedstawia poszczególne etapy procesu wynajmu. Natomiast cennik w postaci tabeli pozwala zapoznać się z kosztami w zależności od liczby tygodni przez, które chcemy testować matę.

Zalety wynajmu

  • test docelowego rozwiazania
  • ograniczenie początkowych kosztów
  • możliwość wykupu maty
  • dobór odpowiedniej maty do własnego srodowiska pracy
  • możliwość zwrotu w przypadku rezygnacji

Wady wynajmu

  • przy docelowym zakupie pojedynczej sztuki może nie być opłacalny
  • konieczność przeznaczenia czasu na testy
Instrukcja
Wybierz model maty, liczbę szt. oraz określ czas wynajmu
Wypełnij dane firmy i wyślij formualrz
Potwierdzenie wynajmu, płatność
Wysyłka mat

Cennik

Zastosowanie Model i wymiar 1 tydz.
(cena netto / 1 szt.)
2 tyg.
(cena netto / 1 szt.)
3 tyg.
(cena netto / 1 szt.)
4 tyg.
(cena netto / 1 szt.)
Praca 1-zmianowa (lekka) Orthomat Standard/Diamond 60x90 cm* 25 zł 50 zł 75 zł 100 zł
Orthomat Standard/Diamond 90x150 cm* 35 zł 70 zł 105 zł 140 zł
Praca wielozmianowa (średnia) Orthomat Premium 60x90 cm* 42 zł 84 zł 126 zł 168 zł
Orthomat Premium 90x150 cm* 92 zł 184 zł 276 zł 368 zł
Praca wielozmianowa (ciężka) Deckplate 60x90 cm* 50 zł 100 zł 150 zł 200 zł
Deckplate 90x150 cm* 115 zł 230 zł 345 zł 460 zł

*Mata do zastosowań wyłącznie w środowisku suchym, wewnątrz budynków.

Koszt wysyłki mat: 17,99 zł brutto

Formularz zamówienia

Akceptacja regulaminu dostępnego pod pod linkiem: regulamin.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez sklep ergospot.pl i podmioty trzecie w zakresie udzielenia odpowiedzi oraz przygotowania oferty wynajmu towarów zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Po udzieleniu odpowiedzi dane będą kasowane z systemu. Administratorem Danych Osobowych jest MW E-commerce Evolution MICHAŁ WYSOCKI z siedzibą w Poznaniu (60-461) przy ul. Goethego 19C/7 (NIP: 7781453242, REGON: 387444286). Jestem świadomy(a) prawa dostępu do moich danych, możliwości edycji moich danych oraz możliwości odwołania mojej zgody w dowolnym terminie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych ze zbioru danych, w którym dane są przetwarzane.

Strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA Prywatność - Warunki

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Maksymalnie można zamówieć po dwie sztuki dla maksymalnie dwóch modeli/wymiarów mat. W przypadku większego zapotarzebowania prosimy o kontakt.
Po zakończonym okresie wynajmu, maty należy zabezpieczyć i wysłać w opakowaniu zapewniajacym bezpieczny transport. Najlepiej wykorzystać opakowanie, w którym produkt został dostarczony.
Paczke prosimy zaadresować na poniższe dane.

MW E-commerce Evolution
ul. Goethego 19C/7
60-461 Poznań
Tel. 698 004 084
Adres e-mail: zamowienia@ergospot.pl

Istnieje możliwość zamówienia kuriera po odbior przesyłki po wcześniejszym ustaleniu daty odbioru i opłaceniu kosztów transportu.
Klient ponosi koszty zwrotu przesyłki.
Istnieje możliwość zamówienia kuriera po odbior przesyłki po wcześniejszym ustaleniu daty odbioru i opłaceniu kosztów transportu.
Możliwość przedłużenia wynajmu maty oraz kosztów z tym związanych ustalana jest indywidualnie.
Płatnosć odbywa się na podstawie faktury pro forma, która wysyłana jest na adres e-mail podany podczas wypełniania formularza.
Klient w wiadomości e-mail informowany jest o dacie rozpoczecie i zakończenia wynajmu.
Kilka dni przed zakończeniem wynajmu wysyłane jest powiadomienie informujące o zblizającym się końcu wynajmu. Jednak powiadomienie nie wpływa na konieczność zachowania okresu wynajmu.
Klient może otrzymać matę zarówno nową jak i już wcześniej wynajmowaną. Maty przed wysyłką są weryfikowane i przygotowywane, aby w 100% spełniały swoje zadanie. Mata może posiadać różny kolor w zalezności od wybranego modelu lub posiadać elementy graficzne, które nie wpływają w żaden sposób na działanie maty. Wynajmowana mata jest w pełni sprawna i gotowa do użytku w środowisku roboczym.
Maty wysyłane są najczęściej kurierem DPD. Jednak zastrzegamy sobie prawo do wyboru innej firmy kurierskiej.
Każda mata powinna być wykorzystywana wyłacznie w środowisku jakie zostało dla niej określone. Informacja o prawdiłowym srodowisku roboczym dostępna jest w tabeli z cennikiem oraz na stronie karty produktowej dla każdej maty. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.
Shopping Cart