Dostawa gratis od 500 zl brutto

Dostawa

Dostawa zamówień najczęściej realizowana jest przez firmy kurierskie takie jak DPD, GLS, InPost, Raben, Gefco. W przypadku dużych zamówień przewoźnik ustalany jest indywidualnie, mając na celu najszybszy możliwy transport oraz korzystne warunki cenowe.

Wszystkie produkty są starannie zapakowane oraz zabezpieczone na czas transportu.

Realizujemy dostawę na terenie Polski oraz poza granicami.

Koszty dostawy

Koszt transportu dla zamówień standardowych złożonych za pośrednictwem sklepu internetowego widoczny jest na stronie koszyka podczas składania zamówienia oraz w podsumowaniu zamówienia.

Maksymalny koszt dostawy dla zamówień złożonych za pośrednictwem sklepu internetowego wynosi 17,99 zl brutto niezależnie od wielkości zamówienia.

Dla wybranych produktów oferujemy transport gratis (informacja na stronie produktu).

W przypadku zamówień ofertowych koszt transportu ustalany jest indywidualnie, w zależności od rodzaju oraz liczby sztuk zamawianego towaru.

Przy zamówieniu z dostawą poza teren Polski koszt dostawy ustalany jest indywidualne.

Protokół szkody

W chwili odbioru zamówionego towaru należy sprawdzić stan przesyłki razem z jej zawartością w obecności kuriera. W sytuacji zauważenia uszkodzeń (ślady otwarcia, dziury, rozdarty karton, itp.) należy odmówić przyjęcia paczki i sporządzić z pracownikiem firmy kurierskiej protokół szkody. W następnej kolejności poinformować pracowników sklepu ergospot.pl o zaistniałej sytuacji.

W protokole należy uwzględnić informacje o wszelkich uszkodzeniach, zadrapaniach, wgnieceniach. Jeżeli jest to możliwe prosimy o wykonanie zdjęć przesyłki dokumentujących uszkodzenia.

Protokół szkody może zostać wypełniony na jednej z poniższych stron, w zależności od firmy kurierskiej, która dostarczyła przesyłkę. Należy go wypełnić do 1 godziny od odebrania przesyłki.

Wszystkie niepokojące sytuacje oraz zaistniałe problemy przy odbiorze przesyłki należy zgłosić obsłudze sklepu ergospot.pl.  W przypadku wypełnienia protokołu, należy przesłać go w trybie pilnym do sklepu.

Shopping Cart