Dostawa gratis od 500 zl brutto

Podstawki na biurko

Podstawki pod laptop na biurko

Nadstawki na biurko są rewelacyjnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą osiągnąć jeszcze wygodniejszą i przyjemniejszą formę pracy z komputerem przy biurku przy jednoczesnej trosce o zdrowie. Dzięki jednemu produktowi środowisko pracy może w szybki i skuteczny sposób zostać przystosowane do indywidualnych potrzeb.

Praca przy biurku w pozycji stojącej

Głównym celem stosowania podstawki biurkowej jest możliwość ograniczenia spędzania czasu w pozycji siedzącej. Ciągłe siedzenie, najczęściej przez wiele godzin negatywnie wpływa na zdrowie, powodując liczne dolegliwości.

Dedykowane nadstawki wyposażone w system regulacji wysokości, sprawiają, że w kilka chwil możemy dokonać zmiany z pozycji siedzącej na stojącą. Wpływa to na polepszenie zdrowia, zwiększenie komfortu i efektywności pracy.

Przemyślana konstrukcja

Odpowiednia podstawka pod laptopa na biurko powinna zachowywać właściwości ergonomiczne, które pozwalają dostosować środowisko pracy do indywidualnych potrzeb. Konstrukcja produktu musi pozwalać na regulację wysokości, w celu dostosowania blatu roboczego. W zależności od modelu regulacja odbywa się poprzez wykorzystanie blokad na wybranych wysokościach lub nowoczesnych sprężyn gazowych z możliwością ustawienia poziomu blatu co do centymetra. Dodatkowo produkt może być wyposażony w półkę na klawiaturę oraz myszkę.

Ważną zaleta konstrukcji podstawek do pracy stojącej jest prostata instalacji. Oferowane nadstawki wymagają minimalnego montażu. Po wyjęciu z opakowania są praktycznie gotowe do użycia.

Zastosowanie w pracy stojącej

Produkt stosowany jest coraz częściej w wielu biurach oraz stanowiskach roboczych przy pracy z komputerem. Dodatkowo świetnie sprawdza się w warunkach domowych przy np. pracy zdalnej. Wybrane modele, dzięki swojej mobilnej budowie oraz małej wadze są łatwe w transporcie. Wystarczy złożyć nadstawkę i zabrać ze sobą.

Dodatek do pracy biurowej jest idealną alternatywą dla biurka z regulacja wysokości.


Cena brutto

  
  

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Shopping Cart

Uwaga!


Z powodu awarii infolinii prosimy o kontakt za pośrednictwem wiadomości e-mail na poniższy adres.

kontakt@ergospot.pl

This will close in 20 seconds