Dostawa gratis od 500 zl brutto

Wanny ociekowe stalowe

Dbałość o środowisko jak i zapewnienie bezpieczeństwa w pracy wymaga zastosowania dedykowanych rozwiązań. W przypadku konieczności kontroli rozlanych substancji, nawet w najcięższych warunkach przemysłowych najlepiej sprawdzają się wanny ociekowe stalowe. Wanny dzięki swojej budowie stanowią inwestycję na lata, która przyniesie korzyści dla przedsiębiorstwa jak i ochrony środowiska.

Wanny wychwytowe stalowe pozwalą zapewnić najwyższą wytrzymałość na codzienne użytkowanie przy nawet najwyższej intensywności prac. Stal znana jest przede wszystkim z odporności na uszkodzenia i odkształcenia, które mogą pojawić się przy np. zderzeniu. Dodatkowo ocynkowanie nadaje im wytrzymałość na pojawiającą się korozję. Ze względu na znaczącą wagę samych wanien podstawy zostały dodatkowo wzmocnione blachą o grubości ok. 5 mm, dzięki czemu są wstanie wytrzymać ciężar samej wanny jak i magazynowanego obciążenia. Podstawy dodatkowo umożliwiają wygodny transport wanien przy pomocy wózka widłowego. Materiał oraz konstrukcja sprawiają, że wanny ociekowe na chemikalia będą mogły być użytkowane przez wiele lat w każdym przedsiębiorstwie.


Cena brutto

  
  

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Zastosowanie wanien ociekowych ze stali

Wanny wychwytowe ze stali nierdzewnej dedykowane są szczególnie przy pracy z substancjami łatwopalnymi. Stal dzięki wytrzymałości na wysoką temperaturę może być stosowana w strefach narażonych na podwyższoną temperaturę. Dzięki temu wanny będą idealnym rozwiązaniem do magazynowania i kontrolowania gorących substancji jak również agresywnych chemikaliów.

Łatwość czyszczenia i konserwacji

Kolejną zaletą wanien wykonanych ze stali jest ich aspekt higieniczny i łatwość w utrzymaniu czystości przez co bardzo często są wybierane na potrzeby przemysłu farmaceutycznego lub spożywczego. Powierzchnia stali jest gładka, przez co odporna na pojawiajace się plamy, osady jak i inne zanieczyszczenia. Wystarczy regularnie używać np. myjki ciśnieniowej aby utrzymać pojemniki w dobrym stanie.

Wanny ociekowe stalowe a ekologia

Ważnym aspektem wykorzystania wanien ociekowych jest ich pozytywny wpływ na środowisko. Wanny przez swoje zastosowanie pozwalają redukować zagrożenie wynikające z przedostania się do środowiska szkodliwych substancji. Dodatkowo materiał jakim jest stal może zostać poddana recyklingowi i wykorzystana ponownie. Wanny bardzo często są produkowane z surowców pochodzących właśnie z recyklingu stali. Dzięki temu przyczyniają się do redukcji odpadów jak i zrównoważonego wykorzystania surowców.

Inwestycja w wanny ociekowe stalowe jest to wybór niezawodnego i wytrzymałego rozwiązania, które zapewni skuteczną ochronę przed niekontrolowanymi wyciekami substancji.

Shopping Cart

Uwaga!


Z powodu awarii infolinii prosimy o kontakt za pośrednictwem wiadomości e-mail na poniższy adres.

kontakt@ergospot.pl

This will close in 20 seconds