Dostawa gratis od 500 zl brutto

wycieraczki na wymiar

Każda strefa wejściowa powinna zostać wyposażona w odpowiednie maty zapobiegające rozprzestrzenianiu się brudu i wilgoci. Jednak nie we wszystkich miejscach mogą sprawdzić się wycieraczki w standardowych, najpopularniejszych wymiarach. W sytuacji, gdy powierzchnia przy drzwiach wejściowych charakteryzuje się małymi, wyjątkowo dużymi wymiarami lub całkowicie niestandardowym kształtem warto wybrać wycieraczki na wymiar. Rozwiązanie to pozwoli na zakup podkładu czyszczącego, który idealnie wpasuje się w dostępną przestrzeń zapewniając ochronę przed zanieczyszczeniami wnoszonymi na podeszwach obuwia. Wycieraczki z możliwością docięcia co do centymetra pozwolą ochronić każdy zakamarek podłogi. Natomiast wycieraczki na metry umożliwią pokrycie nawet najdłuższych korytarzy i przejść, które wymagane są przy najwyższej intensywności ruchu pieszych.

Możliwości przygotowania wycieraczek na wymiar

Materiał potrzebny do przygotowania wycieraczek pod indywidualne zapotrzebowanie występuje najczęściej w stałych szerokościach rolki. W zależności od modelu produktu są to następujące szerokości: 60, 85, 115, 150, 200 cm. Rolki, z których produkowane są wycieraczki wejściowe na wymiar umożliwiają docięcie mat na długość w celu uzyskania wymaganego rozmiaru. W przypadku, gdy docelowe miejsce, w którym ma zostać ułożona wycieraczka cechuje się również niestandardową szerokością istnieje możliwość dopasowania również jej. Jednak zazwyczaj jest to rozwiązanie nieco droższe ze względu na większa ingerencję. Dlatego jeżeli tylko jest to możliwe zalecany jest wybór już dostępnych rolek, które pozwalają ograniczyć koszty.

Możliwość przygotowania indywidualnych podkładów nie ogranicza się wyłącznie do samych wymiarów. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, na powierzchni wycieraczki można nadrukować dowolną grafikę, która w jeszcze większym stopniu przyczyni się do stworzenia produktu dopasowanego do określonego pomieszczenia w 100%. Popularne wycieraczki z logo przyczynią się do wzrostu świadomości marki wśród potencjalnych klientów.

Odpowiednie podłoże wycieraczek na wymiar

Zarówno maty wejściowe na wymiar jak i standardowe formatki przede wszystkim powinny cechować się wysoką wytrzymałością na eksploatację. Umiejscowienie produktu przy strefie wejściowej/wyjściowej naraża je na ciągłe użytkowanie. Aby nadać wycieraczce odpowiedniej wytrzymałości należy zapewnić jej wyjątkowo odporny podkład, na którym znajdują się włókna czyszczące. Najlepiej gdy dolna warstwa wycieraczek została wykonana z dedykowanej gumy nitrylowej. Nitryl zapewnia odporność na rozerwanie i ścieranie. Dodatkowo dzięki swoim właściwościom antypoślizgowym utrzymuje podkład w jednym miejscu nawet na śliskich powierzchniach jak np. kafelki.

Wycieraczki na wymiar dostępne w ofercie sklepu ErgoSpot.pl pozwolą na stworzenie funkcjonalnej jak i dopasowanej strefy wejściowej. W przypadku wątpliwości lub pytań zapraszamy do kontaktu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

 • Wycieraczka czarna Monoton (poliamid, Raven Black)

  Cena netto od 130,07 
  od 159,99  brutto
 • Czerwona wycieraczka Monoton (poliamid, Scarlet)

  Cena netto od 130,07 
  od 159,99  brutto
 • Kleen-Tex – Wycieraczka przemysłowa Forklift Mat

  Cena netto od 284,54 
  od 349,99  brutto
 • Wycieraczka na gumie Iron-Horse Black Cedar (poliamid, brązowa)

  Cena netto od 121,94 
  od 149,99  brutto
 • Wycieraczka wewnętrzna EcoAbsorb (nylon, ciemnoszara)

  Cena netto od 138,20 
  od 169,99  brutto
Shopping Cart