Dostawa gratis od 500 zl brutto
Dlaczego warto wybrać wycieraczki na zamówienie?

Dlaczego warto wybrać wycieraczki na zamówienie?

W dzisiejszych czasach coraz większą wagę przywiązujemy do personalizacji naszego otoczenia, a także do aspektów praktycznych. Istotna staje się ergonomia przestrzeni. Dlatego też, niezależnie od tego, czy szukasz czegoś praktycznego czy dekoracyjnego, wycieraczki na zamówienie są świetnym rozwiązaniem. Oferują one możliwość wyboru wymiaru, koloru i właściwości, które spełnią konkretne potrzeby klienta. Wycieraczki na zamówienie mają wiele korzyści, dlatego warto zawsze rozważyć ich zakup.

Przygotowanie wycieraczek według indywidualnych potrzeb staje się popularnym rozwiązaniem, pozwalającym nie tylko dostosować ich wymiar do konkretnego miejsca, ale również wybrać kolor i właściwości, które najlepiej spełniają oczekiwania.

Spis treści

Duże wycieraczki, małe podkłady – wszystko na indywidualny wymiar

Tradycyjne wycieraczki dostępne w sklepach najczęściej mają standardowe rozmiary, które mogą nie pasować do konkretnego miejsca. Dlatego zaletą jest przygotowanie wycieraczki według własnych, indywidualnych potrzeb wymiarowych. Zdecydowanie się na kupno maty na zamówienie o indywidualnych wymiarach pozwala na całkowitą swobodę – niezależnie czy potrzebujesz jej do holu, małego pokoju czy może większej hali. Dostosowanie rozmiaru daje możliwość idealnego dopasowania do dedykowanej przestrzeni.

W jaki sposób można zadecydować o wymiarach? Najczęściej w ofercie znajdują się modele występujące w postaci rolki o standardowej szerokości z możliwością docięcia na wybraną długość. Jednak w przypadku niektórych produktów istnieje również możliwość kompletnego stworzenia ich indywidualnych wymiarów na specjalne zamówienie.

Zarówno wycieraczki na zewnątrz, do profesjonalnych zastosowań jak i wycieraczki domowe można przygotować na dedykowaną szerokość jak i długość.

Dodaj przestrzeni kolorystycznego akcentu

Kolorystyka wnętrza jest istotnym elementem stylizacji danej przestrzeni. Chcesz klasyczne wykończenie pomieszczenia, a może chcesz dodać kolorowego akcentu dla ożywienia aranżacji?

Przygotowując wycieraczkę według indywidualnych potrzeb, można dostosować jej kolor do kolorystyki panującej w danym pomieszczeniu. Można wybrać z wielu dostępnych odcieni i wzorów, które pozwolą na stworzenie spójnej i harmonijnej aranżacji. Bez względu na to, czy preferujesz stonowane barwy czy intensywne kontrasty, indywidualna wycieraczka pozwoli osiągnąć pożądany efekt wizualny.

Pamiętaj, że wybór odpowiedniego koloru jest istotny, a często pomijany. Ciemniejsze kolory wycieraczek, takie jak czarny czy brązowy, lepiej maskują zabrudzenia i plamy, które mogą się na nich pojawić. Jeśli zależy Ci na łatwiejszym utrzymaniu czystości – zainwestuj w ciemne maty. Jasne kolory mogą wydawać się znacząco szybciej brudne. Jeśli wycieraczki są w podobnym kolorze do brudu, mogą wydawać się czystsze. w sytuacji gdy chcesz optycznie powiększyć przestrzeń – postaw na jasną i harmonijną stylistykę wnętrz, wliczając w to dodatki takie jak właśnie wycieraczki. Dlatego pamiętaj, jak kluczowym jest wybór odpowiedniego koloru maty wejściowej.

 • Wycieraczka boho Wash+Dry

  Cena netto od 154,46 
  od 189,99  brutto

Na które właściwości wycieraczek na zamówienie warto zwrócić uwagę

Każda przestrzeń ma inne warunki i swoje unikalne wymagania. Dostosowanie wycieraczki do potrzeb jest niezmiernie istotne nie tylko z punktu widzenia estetycznego, ale również ze względu na chociażby zwiększenie bezpieczeństwa.

Istnieją wycieraczki wykonane z różnych materiałów, zapewniających różnorodne właściwości. Priorytety są różne – zachowanie idealnej czystości, walka ze śliską powierzchnią, czy może odpowiedni drenaż wody. Ze względu na odpowiednie właściwości wybranych mat, możesz stworzyć o wiele lepsze, praktyczniejsze i ergonomiczne warunki do przebywania w danej przestrzeni. Oto tylko niektóre z cech wycieraczek, na które warto zwrócić uwagę:

 • Chłonność brudu/wody – wycieraczki przede wszystkim zostały stworzone w celu właściwego wychwytywania brudu i wilgoci z obuwia. Jest to istotne dla zwiększenia poziomu czystości i zmniejszenia kosztów sprzątania. Chłonność jest różna jak i przystosowanie do różnego natężenia ruchu w danej przestrzeni.
 • Drenaż cieczy – są przestrzenie, w których podłoga często pozostaje wilgotna. Stwarza to warunki do ryzyka poślizgnięcia się, dlatego odprowadzanie wody jest kluczem do zachowania bezpieczeństwa. Wybrane modele wycieraczek wyposażone są w specjalne wypustki, które zapewniają suchą górną powierzchnię mat. Zebrana woda zostaje płynnie odprowadzona pod spód wycieraczki.
 • Właściwości antypoślizgowe – to specjalna struktura powierzchni produktu jak i jego spodu, która zapewnia lepszą przyczepność. Bezpieczeństwo przed ryzykiem poślizgnięcia się jest istotne szczególnie w strefach wejściowych narażonych na opady atmosferyczne. W przypadku obszarów zewnętrznych najczęściej stosuje się wycieraczki gumowe.

Zadbaj o środowisko świadomym wyborem

Świat stoi w obliczu wielu ekologicznych decyzji, które zaważą o przyszłości naszej planety. Wielu wydaje się, że tylko osoby wpływowe mogą zmieniać świat na lepsze, jednakże każdy swoimi najmniejszymi decyzjami działa na korzyść naszej przyrody. Warto korzystać z każdej okazji do tego, aby wybrać coś, co będzie bardziej ekologiczne.

Czy wiesz, że wybrane wycieraczki są eco-friendly? Niektórzy producenci wykorzystują tworzywa recyklingowe do produkcji wybranych produktów. W tak prosty sposób odpady zyskują „nowe życie” i mogą zostać ponownie użyte. Dlatego przy wyborze właściwej wycieraczki warto kierować się informacjami z jakiego materiału zostały wykonane.

 • Wycieraczka wewnętrzna EcoAbsorb (nylon, ciemnoszara)

  Cena netto od 138,20 
  od 169,99  brutto

Wycieraczki z własnym nadrukiem – prestiż i budowanie pozytywnego wizerunku

Jeśli chcesz nadać kompletnie indywidualnego charakteru swojej działalności, skorzystaj z możliwości własnego nadruku na wycieraczce na zamówienie. Własna grafika ma ogromne znaczenie w budowaniu pozytywnych relacji z klientami i partnerami biznesowymi. Dzięki temu marka jest odbierana jako profesjonalna i prestiżowa, a jej wyrażanie w najmniejszych detalach aranżacji wnętrza stanowi o dbałości i staranności jej właściciela.

Dzięki temu niebanalnemu rozwiązaniu klient ma styczność z unikatowym produktem, który przekazuje mu jasną i klarowną informację. Tak wykonane wycieraczki z własnym nadrukiem lepiej rzucają się w oczy w przeciwieństwie do zwykłych produktów pochodzących z masowej produkcji. 

Dodatkowo wycieraczki z napisami mogą przedstawiać dowolną grafikę jak np. hasło reklamowe, prezentację produktu, informacje ostrzegawcze i wiele innych. Wizualizacja powierzchni zależy wyłącznie od naszego pomysłu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wycieraczek w własnym nadrukiem, zapoznaj się z naszym artykułem – link.

Postaw na perfekcyjne dopasowanie

Dostosowane wycieraczki stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących produktów zgodnych z ich indywidualnymi preferencjami. Możliwość wyboru wymiaru, koloru i właściwości pozwala na stworzenie wycieraczki idealnie dopasowanej do przestrzeni i spełniającej wszelkie praktyczne i estetyczne oczekiwania. Niezależnie od tego, czy chodzi o ochronę przed brudem czy wzbogacenie wyglądu pomieszczenia, dostosowane wycieraczki są gwarancją jakości, trwałości i funkcjonalności. Wybierając wycieraczkę według własnych potrzeb, stawiasz na indywidualizm i komfort w swoim otoczeniu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart